O mnie

big2Cześć! Nazywam się Kasia. Pochodzę z Warszawy, ale los sprawił, że od dwóch lat mieszkam w Pułtusku. Pierwsze wycieczki rowerowe zaliczałam z rodzicami. Do dziś pamiętam podjazdy w Bieszczadach i jak klęłam mojego tatę za całe zło tego świata. Jednak to właśnie im zawdzięczam zamiłowanie do sportu i aktywnego trybu życia. Natomiast teraz to ja zarażam ich … no może bardziej mamę, podróżami rowerowymi. Z wykształcenia jestem geodetą i bardzo lubię to co robię, ale jeszcze bardziej lubię kiedy mogę wziąć urlop i ruszyć ku przygodzie w nieznane.

 

 

rower20x25 A ten pan to Paweł. Pochodzi z Pułtuska. Wierny towarzysz podróży, a prywatnie mąż. Od początku dzielnie znosi moje pomysły, gdzie to tym razem pojedziemy. Mocno zakręcony na punkcie sportu, oprócz roweru także biega, pływa, triathlonuje, a w zimie morsuje. Bez niego nigdzie bym nie pojechała, bo to nie byłoby już to samo. Z wykształcenia i z zawodu także geodeta. Właściciel małej firmy geodezyjnej działającej w powiecie pułtuskim: PW-GEO Usługi Geodezyjne.

 

 

 

logo_white Lider Winnica – uczniowski klub sportowy z Winnicy do którego należymy i mam nadzieje godnie reprezentujemy na amatorskich zawodach sportowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *